Bursa prefabrik ev çeşitleri kampanya

admin Post in Prefabrik Evler,Tags: , , , , , ,
0

Bursa’da Prefabrik Evlerde Karmod Kalitesi Var.

Yaşamı Farklı Kılan modern Prefabrik Konutlar Sunuyoruz.
Karmod prefabrik evler estetik tasarımlarıyla içinde mutlulukların yaşanacağı iyi bir gelecek için modern yaşam alanları üretiyor. Güvenli, konforlu bir evim olsun ama ekonomik olsun diyorsanız doğru adrestesiniz.

Çünkü Karmod prefabrik kalitesi size beklentilerinizin de üzerinde evler sunuyor. Karmod prefabrik evler; modern tasarımıyla kalıcı veya taşınabilir özellikte olup anahtar teslimi 4 mevsim iklim koşullarına uygun, depreme dayanıklı, kaliteli, ekonomik çok amaçlı prefabrik yapılar olarak üretilmektedir. Türkiye’nin bir çok ilinde Karmod prefabrik evleri görebilirsiniz.

Prefabrik konusunda uzman mimar ve mühendislerle bilgisayar kontrollü, kaynaklı ve kaynaksız teknoloji ile üretilen Karmod panel sistem binalar, ekonomik olmasının yanı sıra yüksek kaliteli bir ürün seçeneği sunmaktadır. Karmod prefabrike yapılar, fark oluşturan modern tesislerindeki üretim hızı ile, nakliye ve montaj kolaylığı sağlayarak teslim sürelerini önemli ölçüde kısaltmaktadır. Karmod prefabrik yapılar, tek katlı, çok katlı (max.3) ve farklı mimari tasarım seçenekleri ile her türlü iklim şartına göre barınma ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmaktadır. Ön üretimli hafif prefabrike yapılar önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilir. Sistemin çelik konstrüksiyon olması ile yapıların en büyük avantajı, depreme dayanıklı ve hafif olmasıdır. Yapıların kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj sağlaması, sökülüp tekrar monte edilebilir özellikte olması, prefabrike yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.
Prefabrik – Prefabrik Ev – Prefabrik Villa – Prefabrik Evler – Prefabrik Yapı – Prefabrik Konut.
Prefabrik evler tasarım açısından, kalite ve diğer fonksiyonları açısından büyük avantaja sahiptir.

Prefabrik evlerin en önemli avantajları; kolay kurulumu, demonte özelliğiyle başka alana kurulum imkanı vermesi en önemlisi de prefabrik evler ekonomik fiyat avantajı sunmasının yanı sıra uzun ömürlü olarak inşaa edilmeleridir.

Karmad prefabrike yapı çeşitleri şimdi Bursa’ da…  Yeni Yalova Yolu Üzeri Panayır Köy Kavşağı No: 465 Osmangazi Bursa   Tel: ( 0224 ) 211 63 66
GSM: ( 0530 ) 513 50 17

No related posts.

Related posts brought to you by Yet Another Related Posts Plugin.

« Prev: :Next »

Leave a Reply